Πολλά μετάλλια για το Μέγα Αλέξανδρο στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής 2015.

Δύο χρυσά , δύο αργυρά μετάλλια καθώς και μία 6η θέση είναι ο γενικός απολογισμός των επιτυχιών των αθλητών και αθλητριών που κατέκτησαν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Γυμναστικής που έγινε στην Θεσσαλονίκη στις 28 και 29 Νοεμβρίου 2015.

Συγκεκριμένα την πρώτη θέση κατέκτησαν το μικτό ζευγάρι Β Κατηγορίας Περικλής Κοράνας και Κατερίνα Γαλανομάτη καθώς και η τριάδα γυναικών Γ κατηγορίας Αντιγόνη Γαλανομάτη , Πανωραία Φίλιου και Ποθητή Αλεξίου .

Την δεύτερη θέση κατέκτησαν η τριάδα γυναικών Β κατηγορίας Ελένη Κοράνα , Γεωργία Ανδρέη και Αναστασία Καραγιάννη καθώς και  το ζευγάρι γυναικών Γ κατηγορίας Βάσια Τσιτσοπούλου και Κωνσταντίνα Τριανταφύλλου .

Τέλος την έκτη θέση κατέκτησε η τριάδα γυναικών Ε κατηγορίας Μαριάννα Μούντριχα , Νότα Παγκάλου και η Κατερίνα Αγιαννίδη.

Προπονητές της ομάδας είναι οι καθηγητές Φυσικής Αγωγής  κ.Μάκης Τσιτσόπουλος , κ.Μυρσίνη Δήμου και βοηθός η Ράνια Παπαδόγγονα.